Стандарт ISO 50001:2011

Система енергоменеджменту відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 50001:2011 встановлює основні принципи управління енергетикою в будь-яких виробничих організаціях.

Даний стандарт забезпечує підприємствам і організаціям впровадження технічно обгрунтованих, управлінських принципів, спрямованих на підвищення енергоефективності та скорочення витрат, а також на підвищення екологічних показників об’єктів.

Сертифікація по ISO 50001:2011 дозволить організації:

  • Запровадити у себе кращі практики управління енергоменеджменту та раціональним використанням енергії (теплової, електричної і т.д.)
  • Більш ефективно використовувати існуючі процеси і активи
  • Домогтися прозорості і більше результативних механізмів інформування про раціональність використання енергетичних ресурсів
  • Більш детальна оцінити процеси та ефективно застосовувати сучасні енергозберігаючі технології
  • Створити умови для постійного підвищення енергоефективності організації
  • Удосконалювати енергетичний менеджмент у сфері скорочення викидів парникових газів.

Впровадження стандарту ISO 50001:2011 дає організації серйозну перевагу перед конкурентами. Плюс, дана дія підвищує рейтинг організації та її значимість в очах клієнтів і споживачів, особливо якщо мова йде про співпрацю із західними компаніями.

Енергоносії мають властивість дорожчати, відповідно той, хто буде більш раціонально використовувати їх у своїх потребах, отримує перевагу на ринку. Сертифікат ISO 50001:2011 увазі впровадження стандартів енергоефективності, і саме тому впровадження його вимог є однією з ключових умов процвітання на ринку.

Більш детальну інформацію про вартість робіт з сертифікації, Ви можете отримати, звернувшись в нашу компанію, будь-яким зручним для Вас способом.

Консалтинг ISO 50001:2011