Головна сторінка

Компанія МС Консалтинг є однією з провідних організацій, що займається розробкою та впровадженням сучасних принципів і підходів до управління організацією.

<p>»>Співробітники ТОВ « МС Консалтинг» є провідними аудиторами , зареєстрованими в міжнародних і національних органах. <p>»>Співробітники ТОВ « МС Консалтинг » брали участь у розробці , побудові та впровадженні сучасних Систем менеджменту на більш ніж на 150 компаніях. І провели більше 800 незалежних аудитів Систем менеджменту на підприємствах різних галузей. Компанія МС Консалтинг співпрацює з найбільшими компаніями вугільного та енергетичного сектора України, такими як:

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ПАТ «КРИМЕНЕРГО», ТОВ «ДТЕК Східенерго», ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго», ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО», ПАТ «Донбасенерго», ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», ПАТ «ДТЕК ШАХТА КОМСОМОЛЕЦЬ ДОНБАСУ », ТОВ« ДТЕК Добропіллявугілля », ТОВ« ДТЕК Свердловантрацит », ТОВ« ДТЕК Ровенькиантрацит », ТОВ» ЦЗФ «Курахівська», ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ», ПАТ «ДТЕК Жовтнева ЦЗФ», ТОВ «Моспінське углепереробне підприємство» та ін.

За безпосередньої підтримки компанії МС Консалтинг, на вказаних підприємствах були успішно впроваджені і сертифіковані системи менеджменту відповідно до вимог міжнародних стандартів: ISO 14001:2015 та OHSAS 18001:2007. Компанія МС Консалтинг була обрана керівництвом ТОВ «ДТЕК» для спільної реалізації проекту з поетапної розробки, впровадження і подальшої сертифікації корпоративної системи екологічного менеджменту та системи менеджменту гігієни та безпеки праці на всіх активах компанії ДТЕК. За масштабностю даний проект, реалізований ДТЕК спільно з ТОВ «МС Консалтинг» в галузі охорони праці та екології, не має аналогів у країнах СНД. Він дуже важливий не тільки для ТОВ «ДТЕК», а й для всього українського паливно-енергетичного комплексу, де умови діяльності вважаються найбільш небезпечними для персоналу та шкідливими для навколишнього середовища.

Кожен клієнт для нас — особливий,

підхід до нього — індивідуальний.