Навчання

Наші курси, тренінги — можуть бути адаптовані до Ваших специфічних потреб, або розроблені цілком під замовлення. Ми використовуємо інтерактивний підхід, який поєднує найсучасніший досвід з його практичним застосуванням для створення необхідної навчального середовища. Поєднання навчання, консультаційного та аудиторського досвіду є одним з ключових переваг проведення навчання всередині компанії.

Відкриті курси

Наша компанія приділяє велику увагу підходам, умовам і методам проведення навчання. Ми впевнені, що якісно організоване середовище створює ідеальні умови для засвоєння інформації.

Відкриті курси проводяться на базі наших навчальних центрів для співробітників самих різних організацій. Відкриті курси це найбільш дешевий і раціональний підхід до навчання малих груп Ваших співробітників, чисельністю менше 5 осіб.

Курси об’єднують в собі інформативну базу і практичні методики навчання.

За результатами навчання ми будемо раді надати Вам сертифікати, що підтверджують отримані Вами знання.

Практичні тренінги

Наша компанія пропонує послуги з проведення показового / практичного аудиту у Вас в організації, наші фахівці (аудитори / викладачі) фактично проводять аудит пропонованого Вами підрозділу з присутністю Ваших аудиторівстажистів.

Корпоративні тренінги

Навчання на базі Вашої компанії має ряд переваг і тому є найбільш розумним способом ефективного освоєння бюджету, виділеного на навчання. Вартість корпоративного навчання, на відміну від відкритих курсів, залежить від тривалості курсу, а не від кількості учасників, що дозволяє значно скоротити витрати при навчанні великої групи.

Ми можемо, також провести будь-який з наших курсів, сформувавши програму спеціально для Вашої організації.
Ми також можемо модифікувати курси, додаючи нові компоненти або навіть комбінуючи два і більше курсу в однієї інтегрованої програмі навчання
.

Більш детальну інформацію, про вартість робіт, Ви можете отримати, звернувшись в нашу компанію, будь-яким зручним для Вас способом.