Тематичні курси для зацікавлених груп в організації

Наші курси, тренінги — можуть бути адаптовані до Ваших специфічних потреб, або розроблені цілком під замовлення. Ми використовуємо інтерактивний підхід, який поєднує найсучасніший досвід з його практичним застосуванням для створення необхідної навчального середовища. Поєднання навчання, консультаційного та аудиторського досвіду є одним з ключових переваг проведення навчання всередині компанії.

Відкриті курси

Наша компанія приділяє велику увагу підходам , умовам і методам проведення навчання. Ми впевнені , що якісно організоване середовище створює ідеальні умови для засвоєння інформації.

Відкриті курси проводяться на базі наших навчальних центрів для співробітників самих різних організацій . Відкриті курси це найбільш дешевий і раціональний підхід до навчання малих груп Ваших співробітників , чисельністю менше 5 осіб.

Курси об’єднують в собі інформативну базу і практичні методики навчання.

За результатами навчання ми будемо раді надати Вам сертифікати, що підтверджують отримані Вами знання.

Практичні тренінги

Наша компанія пропонує послуги з проведення показового / практичного аудиту у Вас в організації, наші фахівці (аудитори / викладачі) фактично проводять аудит пропонованого Вами підрозділу з присутністю Ваших аудиторівстажистів.

Корпоративні тренінги

Навчання на базі Вашої компанії має ряд переваг і тому є найбільш розумним способом ефективного освоєння бюджету , виділеного на навчання . Вартість корпоративного навчання , на відміну від відкритих курсів , залежить від тривалості курсу , а не від кількості учасників , що дозволяє значно скоротити витрати при навчанні великої групи .

Ми можемо , також провести будь-який з наших курсів , сформувавши програму спеціально для Вашої організації.
Ми також можемо модифікувати курси , додаючи нові компоненти або навіть комбінуючи два і більше курсу в однієї інтегрованої програмі навчання.

Більш детальну інформацію, про вартість робіт, Ви можете отримати, звернувшись в нашу компанію, будь-яким зручним для Вас способом.