Сертифікація

Сертифікація підтвердження функціонування системи організації, відповідно до вимог міжнародних стандартів: ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 22001, ISO 50001 .

Сертифікація може проводиться, як за інтегрованими системам, так і по окремих міжнародним стандартам і видам діяльності, які необхідні і заявлені організацією.

Сертифікація систем менеджменту — стає необхідним етапом розвитку сучасної організації, що забезпечує конкурентоспроможність своєї продукції та / або послуг, як на внутрішніх, так і на зовнішніх ринках.

Підприємства , які успішно пройшли сертифікацію , отримують загальносвітове визнання в галузі забезпечення безпеки , екології , якості , підвищують інвестиційну привабливість. Відповідний рівень дозволяє підприємству виходити і відкривати для себе нові ринки і будувати поліпшені системи взаємодії з контрагентами . А також стають на шлях постійного розвитку та покращення систем менеджменту підприємства . При проведенні сертифікації наша компанія співпрацює з широко відомими у світі й успішно зарекомендували себе сертифікаційними центрами.

Сертифікат — це, перш за все, «візитна картка організації», яка гарантує, що всі процеси, що функціонують на підприємстві, керовані і знаходяться під контролем керівництва підприємства.

Сертифікація: ISO 9001:2015

Сертифікація: ISO 14001:2015

Сертифікація: OHSAS 18001:2007

Сертифікація: ISO 22001:2005

Сертифікація: ISO 50001:2011

1. Аудит документації системи менеджменту. На даній стадії міжнародний орган по сертифікації оцінює відповідність розробленої документації вимогам міжнародного стандарту (з можливим оформленням протоколів про невідповідність, які необхідно усунути до проходження наступної стадії сертифікаційного аудиту).

2.Ознайомчий аудит. Здійснюється в аудітіруемой організації. Мета аудиту — оцінити виконання вимог міжнародного стандарту, оцінити розмір організації та складність процесів системи менеджменту. На даній стадії аудитор перевіряє наявність необхідних (критичних) елементів системи менеджменту. (За результатами аудиту, можливо будуть оформлені невідповідності, які необхідно усунути до проходження наступної стадії сертифікаційного аудиту).

3. Аудит організації. Проводиться повноцінний аудит, на якому оцінюється відповідність діяльності організації вимогам міжнародного стандарту і внутрішньої документації компанії. (На даній стадії аудиту, можуть бути оформлені невідповідності, які повинні бути усунені у встановлений термін).

4. Наглядовий аудит. Проводиться (за аналогією стадії 1 і 3) один раз на рік з метою визначення того, наскільки система менеджменту організації функціонує і підтримується.

Як наслідок, для проходження сертифікації на відповідність міжнародним стандартам, Вам буде потрібно не лише повноцінно впровадити систему менеджменту, а й підтримувати її в робочому стані, а так само постійно підвищувати результативність.


Більш детальну інформацію про вартість робіт, Ви можете отримати, звернувшись в нашу компанію, будь-яким зручним для Вас способом.