Стандарт ISO 14001:2015

Система екологічного менеджменту ISO 14001 — частина загальної системи адміністративного управління з організаційною структурою, системою планування і розподілу відповідальності, розробленими методами і процедурами, наявністю ресурсів, необхідних для реалізації екологічної політики.

Сертифікація по ISO 14001 дає організації наступні переваги:

  • успішне просування організації на міжнародних ринках, що пов’язано з вирішенням ряду регіонів (зокрема, Європейського Союзу) і країн не допускати на свої ринки несертифіковані організації;
  • зростання позитивного іміджу організації в очах суспільства (відомі заклики низки громадських організацій бойкотувати продукцію тих підприємств, які не підтверджують своїх намірів щодо захисту навколишнього середовища);
  • поліпшуються відносини організації з органами влади ;
  • зростання довіри до організації з боку інвесторів, кредитних і страхових компаній, так як при цьому організація відноситься до категорії найменшого ризику.

При розробці стандарту ISO 14001 було визнано, що екологічний менеджмент є складним об’єктом і вимагає новаторського підходу. Стандарт ISO 14001 є інструментом оцінювання здатності організації не завдавати шкоди навколишньому середовищу в ході своєї виробничої діяльності, забезпечувати раціональне використання природних ресурсів.

Крім базового стандарту на системи екологічного менеджменту, серія ISO 14000 включає стандарти, що стосуються таких аспектів екологічного менеджменту, як екологічне маркування, оцінка екологічних показників діяльності організації, аналіз життєвого циклу, терміни та визначення.

Вимоги стандарту ISO 14001 не замінюють законодавчих вимог і не вторгаються в сферу дії національних нормативів, а доповнюють їх, об’єднуючи в систему екологічного менеджменту.

Сертифікат системи екологічного менеджменту дозволяє продемонструвати всім зацікавленим в екологічній діяльності організації сторонам впевненість у тому, що роботи організації з охорони навколишнього середовища перебувають під управлінням.

Більш детальну інформацію про вартість робіт з сертифікації, Ви можете отримати, звернувшись в нашу компанію, будь-яким зручним для Вас способом.

Консалтинг ISO 14001:2015