Стандарт ISO 22000:2005

Продукти харчування безпосередньо впливають на здоров’я споживачів, відповідно їх якість і безпеку повинні контролюватися на всіх етапах виробництва: починаючи виготовленням кормів для тварин, і закінчуючи продажем готових виробів в магазинах та організаціях пов’язаних з громадським харчуванням. З цієї причини стандарти сертифікату ISO 22000:2005 також застосовуються до всіх організацій, так чи інакше беруть участь у виробничій (харчовий) ланцюжку.

Оскільки ризики, пов’язані зі ступенем безпеки харчових продуктів, здатні виникнути на будь-якому етапі виготовлення продукції, відповідний контроль всієї харчового ланцюжка є не просто важливим, а вкрай необхідним. Це стосується не лише безпосередніх виробників харчових продуктів, але також і компаній, що займаються випуском відповідного обладнання, пакувальних матеріалів, миючих засобів, а також добавок і харчових інгредієнтів.

Сертифікація на відповідність вимогам стандарту ISO 22000:2005 дозволить організації не тільки довести якість і безпеку своєї продукції, але також принесе йому наступні вигоди:

  • Створить сприятливі умови для систематизації управління безпекою продукції, що виготовляється
  • Забезпечить виконання всіх обов’язкових законодавчих вимог до якості їжі і супутнього устаткування
  • Виключить поширений вибірковий контроль якості готової продукції і замінить більш надійним, повний контролем над всіма виробничими процесами.

На ринку виробництва харчової продукції всі профільні організації так чи інакше пов’язані між собою. У випадку навіть якщо кінцевий виробник прагне до максимальної якості своїх товарів, але отримує неякісне обладнання або сировину, у нього не вийде відповідний продукт. Знаючи це, організації даної сфери прагнуть до співпраці тільки з компаніями, здатними підтвердити свій професіоналізм і надійність, одним з основних доказів яких є сертифікат ISO 22000:2005.

Більш детальну інформацію про вартість робіт з сертифікації, Ви можете отримати, звернувшись в нашу компанію, будь-яким зручним для Вас способом.

Консалтинг ISO 22001:2005