Стандарт OHSAS 18001:2007

Стандарт OHSAS 18001 вимоги до системи оцінки професійної безпеки і здоров’я підприємства. Він розроблений з метою надання можливості управляти професійними ризиками в області безпеки і здоров’я, підвищення ефективності такого управління.

Сертифікат відповідності системи менеджменту гігієни та безпеки праці вимогам OHSAS 18001 необхідний організаціям, які прагнуть:

  • усувати або скорочувати ризики для виконавців у галузі професійної безпеки і здоров’я;
  • здійснювати контроль за небезпечними виробничими факторами і процесами;
  • управляти ризиками, що виникають у процесі виробничої діяльності;
  • запобігати виникненню аварій та інших нештатних ситуацій;
  • зменшити прямі і непрямі витрати бізнесу.

Багато компаній визнали величезну важливість системного підходу до менеджменту всіх аспектів своєї діяльності і тому впроваджують систему менеджменту за OHSAS 18001, що веде до зниження кількості нещасних випадків та зменшення страхових виплат, а також сприяє поліпшенню репутації цих компаній.

Вимоги стандарту OHSAS 18001 не замінюють законодавчих вимог і не вторгаються в сферу дії національних нормативів, а доповнюють їх, об’єднуючи в єдину управлінську систему.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії можуть провести аудит системи гігієни та безпеки праці, а при позитивному рішенні, виданий сертифікат підвищить імідж підприємства в очах працівників, суспільства, державних наглядових органів і кредитних організацій.

Більш детальну інформацію про вартість робіт з сертифікації, Ви можете отримати, звернувшись в нашу компанію, будь-яким зручним для Вас способом.

Консалтинг OHSAS 18001:2007