IT-проекти

У бізнесі ми зустрічаємось з безліччю ризиків і випадковостей. Прикладом таких ризиків можуть служити фінансові, технологічні, соціальні, екологічні ризики, ризики викликані нанесенням шкоди працівникам або випуском неякісної продукції. Пропоноване нами програмне забезпечення, допоможе визначити потенційно проблемні області, провести оцінку ризиків, вибрати той чи інший спосіб управління подібними ризиками. На сьогоднішній день нашими професіоналами розроблені такі програмні продукти:

  • програмний модуль «Дорожня карта»  — націлений на максимальне спрощення моніторингу системи менеджменту безпеки та гігієни праці для керівників підприємств;
  • програмний модуль «Карта ідентифікації небезпек та оцінки ризиків»допоможе визначити потенційно проблемні області, провести оцінку ризиків, вибрати той чи інший спосіб управління подібними ризиками.
  • програмний модуль «Аудит»допоможе Вам ефективно і просто управляти всіма заходами на вашому підприємстві.;
  • програмний модуль «Внутрішні розслідування»покликаний спростити і систематизувати процедуру внутрішнього розслідування;
  • програмний модуль «Звіт»створений з метою забезпечити зручну і просту роботу з звітами на підприємстві. Інтерфейс програми зручний навіть не досвідченому користувачеві.

Вищевказані програми надають можливість вирішити широкий спектр задач, забезпечуючи автоматизацію та оптимізацію процесів. Розроблене нами програмне забезпечення направлено на управління , моніторинг , контроль і самооцінку бізнес -процесів. Враховує вимоги конкретного замовника , сучасних систем менеджменту , національного законодавства і новацій. З детальним описом програм та їх модулів можна ознайомитися , перейшовши за посиланнями вказаними нижче. Багато наші програмні продукти вже давно ефективно використовуються динамічно розвиваються підприємствами . Наша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер в якісному і оперативному наданні комплексу послуг з розробки , впровадження та супроводу ПЗ. Компанія «МС Консалтинг » пропонує унікальні розробки подібного роду програмних продуктів і має виключне авторське право на них.